LED Chip LUMILEDS L150-5070500600000-L3A1
product.tax.gross
Suscripción
00,00 €*
00,00 €*
anteriormente 0
High Power LEDs - White 5000K Cold White
Art
420000129
N.º De Serie
L150-5070500600000-L3A1
Fabricante
Lumileds
Non disponibile
icon
Soporte postventa
icon
Disponibilidad de stock
Descripción
Información sobre el producto
LUXEON 5050 High Power LED Emitter Cool White 5000K CCT 70 CRI 6.1 V 650 lm Typ
Características técnicas
| SKU | 420000129 |
| AVG leadtime (calendar days) | 70 |
| Country of origin | CN CHN CHINA |
| Eu Tariff Code (TARIC) | 85414100 |
| External length | 5.00 mm |
| Thickness | 0.70 mm |
| External Width | 5.00 mm |
| Current - Max | 800.00 mA |
| Manufacturer Part Number | L150-5070500600000-L3A1 |
| Maximum Operating temperature | 105.00 °C |
| Minimum Operating Temperature | -40.00 °C |
| Model | L150-50705006000-L3A1 |
| Selling quantity | 1000 |
| Selling UoM | Pezzo |
| Short Description | High Power LEDs - White 5000K Cold White |
| CCT (K) | 5000 K |
| LED Colour | Cold white |
| CRI (Color Rendering Index) | 70 |
| Package Thermal Resistance | 2.4°C/W |
| LED Type | High Power LED |
| Package/Case | 5050 |
