product.discontinued.alternativeDescription
product.discontinued.alternativesNotAvailable
IOT Terminal 06301 Ht910-E Hspa Umts 3G
product.tax.gross
Suscripción
00,00 €*
00,00 €*
anteriormente 0
IOT Terminal 06301 Ht910-E Hspa Umts 3G
Art
670004621
N.º De Serie
6301
Ean
10120010
Fabricante
TELIC
Non disponibile
icon
Soporte postventa
icon
Disponibilidad de stock
Descripción
Información sobre el producto
product.discontinued.alternativeDescription
product.discontinued.alternativesNotAvailable
Características técnicas
| SKU | 670004621 |
| AVG leadtime (calendar days) | 80 |
| Country of origin | DE DEU GERMANY |
| Ean Number | 10120010 |
| Eu Tariff Code (TARIC) | 85176200 |
| External length | 77.00 mm |
| Gross weight | 91.00 g |
| Manufacturer Part Number | 6301 |
| Model | 06301 |
| Selling quantity | 1 |
| Selling UoM | Pezzo |
| Short Description | IOT Terminal 06301 Ht910-E Hspa Umts 3G |
| Connector Type | FME |
| Operating Temperature | -30°C ~ 80°C |
| Supply Voltage | 5V~36V |
