Fixed inductors Tdk (Epcos) B82472G4224M000
product.tax.gross
Suscripción
00,00 €*
00,00 €*
anteriormente 0
Fixed Inductor 220uH 400mA 1.1Ohm SMD
Art
404020978
N.º De Serie
B82472G4224M000
Fabricante
EPCOS TDK
Non disponibile
icon
Soporte postventa
icon
Disponibilidad de stock
Descripción
Información sobre el producto
220 µH Shielded Wirewound Inductor 400 mA 1.1Ohm Max Nonstandard
Características técnicas
| SKU | 404020978 |
| AVG leadtime (calendar days) | 98 |
| Country of origin | CN CHN CHINA |
| DC Resistance | 1.10 Ω |
| External Height | 3.50 mm |
| External length | 7.30 mm |
| External Width | 7.30 mm |
| Inductance μH | 220 |
| Manufacturer Part Number | B82472G4224M000 |
| Maximum DC Current (A) | 400.00 mA |
| Maximum Operating temperature | 125.00 °C |
| Maximum Saturation Current (A) | 300.00 mA |
| Minimum Operating Temperature | -55.00 °C |
| Selling quantity | 1000 |
| Selling UoM | Pezzo |
| Short Description | Fixed Inductor 220uH 400mA 1.1Ohm SMD |
| Tolerance | ± 20% |
| Material | Ferrite |
| Package/Case | Nonstandard |
| Mounting type | Surface Mount |
| Shielding type | Shielded |
| Termination | Standard |
| Termination Style | SMD/SMT |
