EDS Unmanaged EDS-200 5-port Moxa EDS-205
product.tax.gross
Suscripción
00,00 €*
00,00 €*
anteriormente 0
MOXA model EDS-205. Entry-level Unmanaged Ethernet Switch with 5 10/100BaseT(X) ports, -10 to 60°C
Art
670009996
N.º De Serie
EDS-205
Ean
EDS-205
Fabricante
MOXA
Non disponibile
icon
Soporte postventa
icon
Disponibilidad de stock
Descripción
Información sobre el producto
Catalog Product Groupings: S4-DIN-Rail Unmanaged Ethernet Switches
EDS Unmanaged EDS-200 5-port
MOXA model EDS-205. Entry-level Unmanaged Ethernet Switch with 5 10/100BaseT(X) ports, -10 to 60°C
Entry-level unmanaged Ethernet switch with 5 10/100BaseT(X) ports, plastic housing, -10 to 60°C operating temperature
EDS Unmanaged EDS-200 5-port
MOXA model EDS-205. Entry-level Unmanaged Ethernet Switch with 5 10/100BaseT(X) ports, -10 to 60°C
Entry-level unmanaged Ethernet switch with 5 10/100BaseT(X) ports, plastic housing, -10 to 60°C operating temperature
Características técnicas
| SKU | 670009996 |
| AVG leadtime (calendar days) | 56 |
| Country of origin | TW TWN TAIWAN |
| Ean Number | EDS-205 |
| Eu Tariff Code (TARIC) | 84733080 |
| External Height | 100.00 mm |
| External length | 24.90 mm |
| External Width | 86.50 mm |
| Gross weight | 135.00 g |
| Elettrico gross price list | € 153,13 |
| Manufacturer Part Number | EDS-205 |
| Model | EDS-205 |
| Net weight | 0.22 kg |
| Selling quantity | 1 |
| Selling UoM | Pezzo |
| Short Description | MOXA model EDS-205. Entry-level Unmanaged Ethernet Switch with 5 10/100BaseT(X) ports, -10 to 60°C |
| Connection mode | A morsetto |
| Fans | No |
| Usage voltage | 12V, 48V |
| Wi-Fi presence | No |
