Chokes Tdk (Epcos) B82792C0226N365
product.tax.gross
Suscripción
00,00 €*
00,00 €*
anteriormente 0
CMC 22mH 200mA 2LN SMD
Art
404021795
N.º De Serie
B82792C0226N365
Fabricante
EPCOS TDK
Non disponibile
icon
Soporte postventa
icon
Disponibilidad de stock
Descripción
Información sobre el producto
22 mH @ 10 kHz 2 Line Common Mode Choke Surface Mount 200mA DCR 1.6Ohm (Typ)
Características técnicas
| SKU | 404021795 |
| AVG leadtime (calendar days) | 140 |
| Country of origin | CN CHN CHINA |
| Current Rating (Metric) | 200.00 mA |
| DC Resistance | 1.60 Ω |
| Eu Tariff Code (TARIC) | 85045000 |
| External length | 14.00 mm |
| External Width | 7.30 mm |
| Inductance mH | 22 |
| Lead Diameter (mm) | 0.6 |
| Manufacturer Part Number | B82792C0226N365 |
| Maximum Operating temperature | 125.00 °C |
| Lead Spacing (mm) | 2.5 |
| Minimum Operating Temperature | -40.00 °C |
| Model | B82792C226N365 |
| Number of lines | 2 |
| Selling quantity | 500 |
| Selling UoM | Pezzo |
| Short Description | CMC 22mH 200mA 2LN SMD |
| Voltage Rating AC (VAC) | 42 |
| Voltage rating DC (VDC) | 80 |
| Withstand/Test Voltage (V) | 750 VDC |
| Tolerance | -30%, +50% |
| Filter Type | Signal Line |
| Material | Ferrite |
| Package/Case | 8 Gull Wing, Horizontal |
| Mounting type | PCB Mount, Surface Mount |
| Number of channels | 1 |
| Termination Style | SMD/SMT |
