Ceramic Capacitor WALSIN 10000000pF 50V 2220 X7R 10% 2220B106K500
product.tax.gross
Suscripción
00,00 €*
00,00 €*
anteriormente 0
Ceramic Capacitor 10000000pF 50V 2220 X7R 10% 2220B106K500
Art
423007224
N.º De Serie
2220B106K500CT
Fabricante
Walsin
Non disponibile
icon
Soporte postventa
icon
Disponibilidad de stock
Descripción
Información sobre el producto
Ceramic Capacitor WALSIN 10000000pF 50V 2220 X7R 10% 2220B106K500
Características técnicas
| SKU | 423007224 |
| AVG leadtime (calendar days) | 112 |
| Country of origin | TW TWN TAIWAN |
| Eu Tariff Code (TARIC) | 85322400 |
| External length | 5.70 mm |
| Thickness | 2.50 mm |
| External Width | 5.00 mm |
| Manufacturer Part Number | 2220B106K500CT |
| Selling quantity | 500 |
| Selling UoM | Pezzo |
| Short Description | Ceramic Capacitor 10000000pF 50V 2220 X7R 10% 2220B106K500 |
| Temperature Characteristics | NP0 (0±30ppm/°C) |
| Voltage rating DC (VDC) | 50 |
| Package/Case | 2220 (5750 Metric) |
| Mounting type | SMD |
| Termination Style | SMD/SMT |
